Buradasınız
Home > Google > Tesla hedeflediği üretim sayısına ulaştı

Tesla hedeflediği üretim sayısına ulaştı

CARMEDYA.COM – Tesla hedeflediği bir haftada 5000 Model 3 sedan üretimine ulaştı. Bu hedef Temmuz ayının sonuna doğru artacak gibi görünüyor.

Yeni hedef 7000

Musk çalışanlarına model 3 üretim hedefine ulaşıldığını gönderdiği e-posta ile söyledi. Temmuz ayında haftada 6000 Model 3 üretim yapmayı yeni hedefleri olarak belirledi. Aynı zamanda Tesla, üretim planlamasının da doğru bir eğride gidebilmesini sağlamış oldu.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı