Buradasınız
Home > Güncel > Tecnocraft Lamborghini Gallardo

Tecnocraft Lamborghini Gallardo

ABD’nin en önemli tuning markalarından biri olan Tecnocraft, Lamborghini’nin tüm dünyada büyük üne kavuşan Gallardo modelini yeniden yorumladı.

Gallardo’ya karbon fiber gövde ve özel bir iç tasarım kiti geliştiren Tecnocraft, ortaya yarış pistlerinden fırlamış bir araç çıkardı.

Karbon bölümler daha çok gövdenin alt kısımlarında, önde motor kaputunda, arka kanatta, arka difüzörde, motor kapağında uygulanmış.

İşlem sonunda uygulanan karbon fiber malzeme sayesinde toplam ağırlıktan 136 kilogram tasarruf edilmiş ve bu da aracın daha performanslı olmasını, yakıt tüketiminin de bir parça azalmasını sağlamış.

Tecnocraft yetkilileri, bu özel kiti karbon fiber malzemelerin ucuz olması nedeniyle cazip bir fiyatla satışa sunacaklarını belirtiyorlar.

Detaylı haber ve fotoğraflar için Carmedya’nın Ocak 2011 sayısını indirin…

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı