Buradasınız
Home > Güncel > Techart F355 İle Türkiye’de

Techart F355 İle Türkiye’de

Dünyaca ünlü tuning markalarının Türkiye temsilcisi olan F355, bu markalara yenisini ekledi. Modifiye tutkunlarının yakından tanıdığı Techart, artık Türkiye’de F355 tarafından temsil edilecek.

Porsche modifiyesi denildiğinde dünyanın en önde gelen şirketi olan Techart’ta F355 bünyesine girdi. 19 Nisan 2011’de yapılan anlaşmayla birlikte Techart, F355 tarafından ithal edilmeye başlandı. F355’in sahibi ve genel müdürü Aykut Karan bu anlaşmayla Porsche kullanıcılarına daha kaliteli hizmet sunmaya başladıklarını belirtti.

Karan; “Brabus  ve diğer dünya devlerini bünyemizde barındırmak bizim geleneğimiz oldu. Bu geleneği Techart’ın mümesiiliğini alarak devam ettiriyoruz. Son yıllarda artan Porsche satışları ve Techart’ın bilinirliği bizi bu konuda başarılı kılacak. Her model Porsche için Techart’ın geniş ürün yelpazesini  getireceğiz. Lüks tuning konusunda dünyanın önde gelen markalarıyla çalışmak bizi sevindiriyor” dedi.

F355, Anadolu ve Avrupa yakasındaki showroom’u ve Maslak’taki servisiyle lüks otomobil tuningi konusunda hizmet vermeye devam ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı