Buradasınız
Home > Güncel > Team Hot Wheels Oyuncakları Türkiye’de!

Team Hot Wheels Oyuncakları Türkiye’de!

Team Hot Wheels’in 4 farklı sürücüden oluşan ve birbirinden heyecanlı gösteriler düzenleyen takımının oyuncakları artık Türkiye’de. Dünyanın en cesur sürücüleri Team Hot Wheels ile biraraya geldi. Her biri ayrı bir özelliğe sahip olan ve kimsenin cesaret edemeyeceği gösteriler sunan ekip dört farklı renk ile temsil ediliyor.

MAVİ– Kontrol: Mavi sürücülerin işi gücü kontrol, her yapacağı hamleyi sürekli düşünüyor, riski hesaplıyor, kontrol ediyor ve sonra harekete geçiyorlar.

KIRMIZI – Cesaret: Çoğunluğunu dublör pilotların oluşturduğu Kırmızı Sürücüler, başkalarının yapmaya cesaret edemeyeceği gösterileri ve hareketleri yapıyorlar.

SARI – Güç: Sarı Sürücüler gücü temsil ediyor ve tam anlamı ile dürtü ve içgüdü ile hareket ediyorlar. Sarı Sürücüler bir an dahi sınırları zorlamaktan kaçınmaz. Bunun en güzel kanıtı takımdaki sürücülerden Tanner Foust’un, dört-çekerli aracıyla Mayıs 2011’de 101 metre atlayarak dünya rekorunu kırmasıdır.

YEŞİL – Hız: Yeşil Sürücüler için hız bir ihtiyaçtır.Team Hot Wheels’in Formula 1 ve Indy yarışçılarından toplayarak bünyesine kattığı bu sürücüler, boş zamanlarını hızlarını nasıl arttırabileceklerini düşünüp araştırarak geçirir.

Team Hot Wheels Tekli Arabalar: Bu araçlar hız yapmak için üretiliyor. 1:64 ölçeğindeki araçların tekerlekleri sürtünmeyi azaltıp daha hızlı bir yarış için dizayn edildi.

Hot Wheels Team Hot Wheels Kapan Heyecanı Yarış Seti: İki Team Hot Wheels sürücüsünü bir araya getiren ve yarıştıran heyecanlı yarış seti. Hızlı olan kapana önce varır ve kurtulur, yavaş olan ise, düşmek zorunda kalır. Adil bir başlangıç için önce başlangıç pedalına basılır ve pedalın kalkması beklenir.

Team Hot Wheels ile ilgili videoları izlemek için. www.hotwheels.com.tr

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı