Buradasınız
Home > Güncel > Tata’dan Yepyeni Bir Pick-Up: XT Kamyonet

Tata’dan Yepyeni Bir Pick-Up: XT Kamyonet

Geçtiğimiz Ocak ayı içerisinde binek ürün gamını markanın yepyeni yüzü Vista ile zenginleştiren Tata, şimdi de hafif ticari araç pazarına XT Kamyonet ile giriş yapıyor.

1998 yılından bu yana hafif ticari araç pazarında çeşitli modeller ile yer alan Tata, ticari araç ailesini XT Kamyonet ile genişletti.

XT Kamyonet, başta küçük ve orta ölçekli işletmeler olmak üzere çok geniş bir hedef kitleye hitap ediyor. Bu geniş hedef kitle tanımı içerisindeki mesleklere, balıkçılar, ekmekçiler, meyve ve sebze dağıtımı yapanlar, tüpçüler, beyaz eşya bayileri, çiçekciler gibi birçok örnek verilebilir.

140 beygirlik 2.2lt Common Rail Dizel Turbo Intercooler motoruyla segmentinin en güçlü modeli olan XT Kamyonet, düşük yakıt tüketimiyle dikkat çekiyor.  XT Kamyonet, 260cm x 185cm kasa ölçüleri, 1.2 tona varan taşıma kapasitesi ile her türlü koşulda ihtiyaçları karşılayacak özelliklere sahip yepyeni bir iş ortağı.

Oldukça zengin bir donanım listesine sahip XT Kamyonet’ te, elektrik kumandalı camlar, immobilizer, uzaktan kumandalı merkezi kilit, JVC marka radyo/cd/mp3 çalar, arka cam rezistansı, kilitli torpido gözü, Bardak tutucular, fasılası ayarlanabilir cam silecekleri, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, far yükseklik ayarı, yükseklik ayarlı emniyet kemerleri ve daha birçok özellik standart olarak sunuluyor.

Kasasız olarak satışa sunulan XT Kamyonet’ te isteğe bağlı olarak sac veya alüminyum açık kasa alternatiflerinin yanında isteğe bağlı olarak kapalı kasa alternatifleri de var.

Kar beyaz, şimşek gri ve derin siyah olmak üzere 3 farklı renk alternatifi ile pazara sunulan XT Kamyonet’ in anahtar teslim satış fiyatı ise 23 bin 490TL.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı