Buradasınız
Home > Markalar > Suzuki Jimny yeni haliyle karşınızda

Suzuki Jimny yeni haliyle karşınızda

CARMEDYA.COM – Daha önce kamuflajlı modeller ile karşımıza çıkan Suzuki Jimny, uzunca bir süre tartışma konusu olmuştu. Merakla beklenen model artık tamamen kamuflajsız olarak görüntülendi.

Tasarımda neler değişmiş?

Tasarıma baktığımızda ilk olarak büyüyen boyutlar dikkat çekiyor. Tasarımda daha keskin hatlar dikkat çekiyor. Ön bölümde Ninjaları andıran bir ön ızgara dikkat çekiyor. Tek kapılı versiyon canlı renkleriyle dikkat çekiyor. Arka bölümde yedek lastik ünitesinin bağlanacağı alan yer alıyor.

İçeride neler var?

İçeriye geçtiğimizde daha modern bir kokpit bizleri karşılıyor. Gösterge paneli daha gelişmiş ve hemen orta konsolda dokunmatik özelliğe sahip bir ekran yer alıyor. Hemen altında yer alan kumandalar ile klima sistemi kontrol ediliyor.

Küçük bir motor yelpazesi

Otomobilde iki farklı motor sunulacak. Biri 1 litre diğeri ise 1.2  litre. 1.2 litre motor 110 HP güç ve 170 Nm tork değerine sahip.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı