Buradasınız
Home > Güncel > Süpestar İle Reklamda Oynama Şansını Yakalayın!

Süpestar İle Reklamda Oynama Şansını Yakalayın!

Akaryakıt sektöründe, 7 yıldır üst üste ‘Türkiye’nin müşteri memnuniyeti en yüksek markası’ seçilen OPET, facebook sayfası üzerinden düzenlediği “Ajda’dan Rol Kapabilecek misin?” isimli yarışmayla,  3 kişiye Ajda Pekkan’la birlikte OPET reklam filminde oynama şansı veriyor.

Kullanıcılar, www.facebook.com/opet adresli OPET facebook sayfasını beğendikten sonra karşılarına çıkacak formu doldurarak yarışmaya katılma hakkı kazanıyor. İlk etapta fotoğraflarını ve kişisel bilgilerini yükleyen katılımcılar arasından diğer kullanıcıların oylarıyla 100 kişi seçilecek. Aralarında Süperstar Ajda Pekkan’ın da olduğu jüri değerlendirmesi sonucu ise 100 kişi arasından bir seçim yapılarak 3 talihli belirlenecek. Yarışma, 20 Ocak 2013 tarihine kadar sürecek. 3 talihli,  2013 yılı içinde çekilecek reklam filminde belirlenen senaryo doğrultusunda Süperstar Ajda Pekkan’la birlikte rol alma şansını elde edecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı