Buradasınız
Home > Güncel > Super V Artık Vanellus Çatısı Altında

Super V Artık Vanellus Çatısı Altında

Vanellus Super V serisi adı ile raflarda yerini alan yeni ürün ailesi, özel bir kampanya ile tüketicilerle buluşuyor: Uzun Yol Türküleri Kampanyası kapsamında Vanellus Super V serisinden bir ürün alana anında, Yavuz Bingöl, Yıldız Tilbe, Onur Akın, Gülay, Berdan Mardini ve Seyfi Yerlikaya gibi tanınmış sanatçıların seslendirdiği Uzun Yol Türküleri CD’si armağan ediliyor.

1 Aralık 2010 – 31 Ocak 2011 tarihleri arasında geçerli olan kampanya, Vanellus Super V 20W-50 16 kg ve 20 litrelik, Vanellus Super V Turbo 15W-40 16 kg ve 20 litrelik, Vanellus Super V  SenTek 10W-40 20 litrelik ürünleri kapsıyor.

VANELLUS SUPER V SENTEK ARTIK 10W-40!

Güçlenerek büyüyen Vanellus Super V serisinin bir de yeni üyesi var: Vanellus Super V SenTek 10W-40. Sentetik teknolojisiyle hazırlanan bu ürün; API-CI 4 ve ACEA E3, E5, E7  performans seviyelerine sahip.

Yeni ürün serisi, 21 Aralık’ta Tuzla Deri Sanayi Taşıyıcılar Kooperatifi’nde düzenlenen etkinlikle tanıtıldı. Super V’nin yeni nesil markası olarak yenilenen Vanellus Super V serisinin tüketiciyle bu ilk buluşması, Seyfi Yerlikaya’nın mini konseri ile renklendi.

Toplantıda konuşan Castrol Ağır Vasıta Yağları Pazarlama Müdürü Ayhan Köksal, “Super V, 1978’den bu yana dizelde efsane olmuş bir markamızdır. Super V’yi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. Süper V markamızın önemli yenilenme noktalarından biri bugün, yenilenen ambalajıyla Vanellus ürün ailesine katılmasıdır. Lansman toplantımızda kamyon sürücüleriyle bir araya gelerek hem yeni ambalajımızı tanıttık, hem de Vanellus ailesindeki ürünlerimiz hakkında bilgi verdik. Ayrıca özel bir kampanyamız var: Vanellus Super V serisinden bir ürün alana anında Uzun Yol Türküleri CD’sini hediye ediyoruz. Bu CD’de türküsü bulunan sevilen sanatçı Seyfi Yerlikaya’da bu tanıtımda bizimle birlikte olarak, kamyonculara bir konser verdi. Vanellus Super V’nin dizel araçlardaki efsane marka özelliğini güçlenerek devam ettireceğine inanıyoruz” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı