Buradasınız
Home > Güncel > Subaru’nun Yeni Impreza Yorumu

Subaru’nun Yeni Impreza Yorumu

Confidence in Motion sloganıyla üretim felsefesini değiştiren Subaru’nun, “çevreci” ve “sıra dışı sürüş performansı”nı bir arada sunan yeni modelleri 81’inci Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılıyor. Fuarda Subaru’nun Avrupa pazarı için geliştirilen ve “Kompakt Şık Wagon” olarak tanımlanan yeni modeli “Subaru Trezia”nın Avrupa prömiyeri yapılıyor. Subaru’nun yeni marka stratejisi kapsamında “Güvenli ve keyifli sürüş” sloganıyla tasarladığı konsept otomobili “Subaru Impreza Konsept” görücüye çıkıyor. Fuarda aynı zamanda Toyota Motor Corporation ile yapılan ticari ortaklık çalışması dahilinde Subaru’nun boxer motor teknolojisi ile geliştirilen “Subaru Arka Tekerlekten İtişli Spor Otomobil Teknolojisi Konsepti” de tanıtılıyor.

Subaru’nun yeni marka stratejisi kapsamında sergileyeceği ilk konsept otomobil olan “Subaru Impreza Konsept” markanın “Güvenli ve keyifli sürüş” sloganını yansıtıyor. İç ve dış tasarımında dinamik özelliklere sahip olan otomobilin kalbinde 2.0 litre hacmindeki boxer motor bulunuyor.

Avrupa’da daha küçük ve daha çevreci araçlara yönelik artan talep doğrultusunda geliştirilen Subaru Trezia “Yeni Kompakt Şık Wagon” olarak tanımlanıyor.  Avrupa pazarında piyasaya sunulacak olan Subaru Trezia 4 metreden az olan uzunluğu ile mini MPV tarzının tüm önemli özelliklerini bünyesinde barındırıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı