Buradasınız
Home > Güncel > Subaru’dan XV İçin iPad Uygulaması

Subaru’dan XV İçin iPad Uygulaması

Subaru XV

Subaru’nun C sınıfı crossover kategorisine yepyeni bir soluk getiren Subaru XV modelinin özelliklerini, artık iPad uygulaması ile çok daha yakından tanımak mümkün. Uygulamada, Subaru XV’nin tasarım detayları, simetrik sürekli dört çeker ve CVT otomatik şanzıman teknolojisi öne çıkıyor. Ayrıca Subaru XV’nin 360 derece görünümü, çekici fotoğrafları, diğer teknik ve donanım özellikleri ile test sürüşüne katılmak için bir başvuru formu da yer alıyor.

www.portfolyo.com‘dan Ömer Arı tarafından hazırlanan uygulamaya “http://itunes.apple.com/us/app/subaru-xv/id527837899?mt=8” adresinden kolayca ulaşılabiliyor. Bununla birlikte i-Pad AppStore içindeki arama kutusunda Subaru, Subaru XV, otomobil, araba, XV gibi anahtar kelimeler arandığında da uygulama listeleniyor.

Benzersiz bir sürüş keyfi

Subaru XV, Crossover segmentinde simetrik sürekli dört çeker özelliğini 1.6 litrelik benzinli motor ve CVT otomatik şanzıman ile birlikte sunan tek model olma özelliği ile dikkat çekiyor. Markanın köklü geçmişinin en belirgin özellikleri arasında yer alan güvenlik, sağlamlık ve sportiflik unsurlarını XV de barındırıyor. Tamamen yeniden tasarlanmış 1.6 litrelik boxer motorun yanı sıra düşük hızlarda bile üst seviyede tork üreten 2.0 litrelik dizel Boxer motor Subaru XV’nin kalbini oluşturuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı