Buradasınız
Home > Güncel > Subaru’dan Şubat Fırsatları

Subaru’dan Şubat Fırsatları

Simetrik sürekli dört çeker bir araç kullanmanın sağladığı sürüş konforunu kullanıcılarına yaşatmayı hedefleyen SUBARU, Legacy, Forester ve Outback modellerine Şubat ayına özel cazip fırsatlar sunuyor. Kışın Subaru sahibi olmak isteyenler, peşin alımlarda 10 bin TL’ye varan indirimlerden yararlanabilecek.

Yeni yılda Crossover segmentinin en iyi temsilcisi XV’yi tüketici ile tanıştıran Subaru, Şubat ayı süresince en beğenilen diğer modellerinde indirim avantajları sunuyor.

Kampanya çerçevesinde tüketiciler, üstün yol tutuşu ve sürüş konforu özelliklerini bir arada sunan CVT şanzımanlı Outback Premium’a 10 bin TL’lik indirimle, SUV segmentinin en iyi temsilcisi Forester ise 8 bin 250 TL indirim ile, güvenliği konforla buluşturan, şehir içinde ve otobanda rahatlıkla kullanılabilen Legacy modeli ise 7 bin 650 TL’lik indirim oranlarıyla satışa sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı