Buradasınız
Home > Güncel > Subaru’dan Nisan Kampanyası

Subaru’dan Nisan Kampanyası

Subaru’da bahar rüzgarı devam ediyor! Nisan ayı kampanyası kapsamında; 4×4 özelliğini standart olarak sunan Legacy Sedan modeli 76 bin 230 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunuluyor. Performans, güvenlik, yol tutuşu, yakıt tüketimi, kabin ve gövde boyları, yerden yükseklik özellikleriyle SUV segmentinin en iyi temsilcisi ailelerin tercihi Subaru’nun Yeni Forester modeli ise 78 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla tüketiciye sunuluyor.

Direksiyon başında sürüş keyfi, konfor ve üstün güvenlik arayan sürücülerin tüm isteklerine cevap veren, özellikle geniş ailelerin tercihi Subaru Legacy’nin SW Modeli ise 79 bin 380 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı