Buradasınız
Home > Güncel > Subaru’dan Bahar Kampanyası

Subaru’dan Bahar Kampanyası

Subaru erken bahar kampanyası ile tüketicileri hayallerindeki Subaru modelleriyle buluşturmaya devam ediyor. Mart ayı süresince Subaru’nun en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan Legacy Sedan 5 bin TL, yeni jenerasyon motoru ve genişleyen donanım özellikleriyle öne çıkan Yeni Forester ise 3 bin 500 TL’lik özel indirim oranlarıyla tüketiciye sunuluyor. Stoklarda sınırlı sayıda bulunan standart Forester modeli ise 10 bin TL’lik indirimli fiyatıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Subaru’nun bahar kampanyası kapsamında; rakipsiz 4×4 özelliğini standart olarak sunan Legacy modeli 74 bin 722 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Performans, güvenlik, yol tutuşu, yakıt tüketimi, kabin ve gövde boyları, yerden yükseklik özellikleriyle SUV segmentinin en iyi temsilcisi ailelerin tercihi Subaru’nun Yeni Forester modeli ise 77 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketiciye sunuluyor.

Yetkili Satıcı stoklarında sınırlı sayıda bulunan standart Forester modeli 68 bin 818 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunulmaya devam ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı