Buradasınız
Home > Güncel > Subaru’dan 2010 Fiyatları

Subaru’dan 2010 Fiyatları

Subaru’nun 2010 yılı fırsatları yeni yılda da devam ediyor. Forester, Legacy Sedan, WRX STI Sedan modellerinde özel indirimler uygulayan SUBARU, yeni yılın ilk ayında da cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Subaru’nun SUV modeli Forester 10 bin TL, Legacy Sedan modeli ise 5 bin 250 TL’ye varan indirimli fiyatlarıyla dikkat çekiyor.  Kampanya kapsamında Subaru’nun hız makinesi WRX STI Sedan 15 bin TL, HB versiyonu ise 14 bin TL’lik indirimli fiyatlarla tüketiciye sunuluyor.

Yeni yıl kampanyası çerçevesinde tüketiciler; SUV segmentinin en iyi temsilcisi, ailelerin tercihi SUBARU Forester’a 68 bin 818 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler.  Legacy Sedan ise 72 bin 528 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kampanya süresince cazip koşulların sunulduğu bir diğer model de WRX STI.  WRX STI  tutkunları şimdiye kadar üretilen “en hızlı WRX STI” Sedan’a 15 bin TL indirimle 132 bin TL’ye, HB versiyonuna ise 14 bin TL indirimle 128 bin TL’ye sahip olabilecekler.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    One thought on “Subaru’dan 2010 Fiyatları

    Comments are closed.

    Yukarı