Buradasınız
Home > Güncel > Subaru TEB Cetelem İle Anlaştı

Subaru TEB Cetelem İle Anlaştı

Türkiye’de Bayraktar Grubu güvencesiyle tüketicinin beğenisine sunulan, Subaru, tüketici finansman şirketi TEB Cetelem (TEB Tüketici Finansman A.Ş.) ile işbirliğine gitme kararı aldı. Subaru, bu işbirliğiyle tüketicilere daha cazip ödeme fırsatları sunuyor.

Bulunduğu markaların yetkili satıcılarında sadece nüfus cüzdanı ile hızlı ve kefilsiz finansman hizmeti veren, yüksek teknolojik sistem altyapısıyla donatılmış, otomotiv kredisinde uzman finansman şirketi olan TEB Cetelem, sunacağı özel kredi ve ödeme planlarıyla Subaru sahibi olmayı kolaylaştıracak.

Bayraktar Grubu, yapılan işbirliğiyle Subaru’nun Impreza, Legacy, Outback ve Forester modellerini daha uygun koşullarla tüketiciye sunacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı