Buradasınız
Home > Güncel > Subaru BRZ Makyajlandı

Subaru BRZ Makyajlandı

CARMEDYA.COM – Subaru’nun küçük sportif coupé modeli BRZ makyajlandı. Kardeşinden iki ay sonra gelen makyaj dış görünümü biraz olsun farklılaştırırken donanımda da ufak tefek değişiklikler yapılmış.

Yenilenen ön tamponu biraz daha sportif görünüm sunan otomobilin farları artık Full LED teknolojisine sahip. Üst donanım seçeneklerinde LED sis farları da donanıma eklenirken yenilenen jantlar, opsiyonel oalrak sunulan daha büyük spoiler ve LED stoplar geriye kalan yenilikler.

İç mekanda döşeme seçeneği farklılaşan aracın orta konsolunda yer alan dokunmatik ekran farklı tasarıma sahip olmasının yanında artık yanal ivmeler, yağ sıcaklıkları ve direksiyon açısı gibi performans verilerini de gösterebiliyor. Aracın çok fonksiyonlu direksiyon simidi de elden geçirilmiş bir tasarım sunuyor.

Süspansiyon sistemi de elden geçirilerek yol tutuşu iyileştirilen aracın manuel şanzımanla donatılan seçenekleri farklı bir son dişli oranına kavuşmuş. 2 litre hacimli Boxer motor, otomatik şanzımanlı araçlarda aynı kalırken manuel şanzımanla sunulanlarda 205 beygir güç, 212 Nm tork üretebilir hale gelmiş.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı