Buradasınız
Home > Güncel > Subaru Ailesi Tam Kadro Paris’te

Subaru Ailesi Tam Kadro Paris’te

CARMEDYA.COM – Subaru, Paris Otomobil Fuarı’nda mevcut modellerini sergiliyor. Standda yer alan modeller arasında WRX STI öne çıkarken, Legacy, BRZ, Forester, Outback ve XV de yer alıyor.

WRX STI, Legacy, Forester, Outback ve XV modelleri Boxer motor ve simetrik sürekli dört tekerden çekiş sistemlerini paylaşıyor. Standın en çok ilvi çeken modeli WRX STI ise ilk key geçtiğimiz Mart ayında Cenevre’de tanıtılmıştı.

Subaru model ailesinin en önemli kozlarından birisini  16V 2 litre dizel Boxer motor oluşturuyor. Bu motor Forester’da 100 kilometrede ortalama 5.7 litre, Outback’te 5.9 litre ve XV’de use 5.6 litre yakıt tüketimi sağlıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı