Buradasınız
Home > Güncel > SsangYong Cenevre’ye Hazır

SsangYong Cenevre’ye Hazır

Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in distribütörlüğünü yaptığı Ssangyong, Yeni Rodius’un ilk tanıtımını 83. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda yapacak.

Ssangyong, işlevselliği ve pratik kullanım özellikleri ile çok amaçlı araçların özelliklerini taşıyan Yeni Rodius’u 83. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergileyecek.

Rodius iki farklı iç renk seçeneği ile sunulacak, Tiffany Grisi ve Sepya Beji. Bir önceki Rodius’ta bulunan güvenlik donanımları, yeni Rodius’ta da kullanılıyor. Aracın içerisinde dikkat çeken yeniliklerden biri ise geliştirilen gösterge paneli…

2000 cc dizel motor ile pazara sunulacak olan Yeni Rodius 2000 devir dakikada 360 Nm tork üretiyor. Yeni Rodius otomatik ve düz şanzıman olarak tercih edilebiliyor.

Yeni Rodius 2013 yılı 2. çeyreğinde Türkiye pazarına sunulacak.

SIV-1 Konsept

Ssangyong, 83. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Yeni Rodius’un yanında SIV-1 adını verdiği konseptini de sergileyecek.

Ssangyong, orta üst sınıf CUV olan SIV-1 yeni konsept aracını 83. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtacak. SIV-1 Ssangyong’un yeni tasarım felesefesini yansıtıyor.

SIV-1 4,500 mm uzunluğa, 1,880 mm genişliğe ve 1.640 mm yüksekliği sahip.

Yeni konsept, 4 koltuklu olarak planlanıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı