Buradasınız
Home > Güncel > Speedy’den Ücretsiz Klima Kontrolü

Speedy’den Ücretsiz Klima Kontrolü

Speedy’de 30 Haziran’a kadar ücretsiz klima ve havalandırma kontrolleri yapılacak. Ücretsiz kontrolde, klima sisteminin soğutma performansını, polen filitresi, bakteri ve kötü koku, genel havalandırma sistemi üfleme performansı kontrolleri gerçekleştirilecek. Sıcak havalar öncesi aracın en önemli ekipmanı olan klima gazı dolumunu ise %50 indirimli olarak sadece 54 TL’ye tüm Speedy servislerinde yaptırabilecekler.

Her yıl gelenekselleşen  Speedy klima günlerinde, ücretsiz yapılan klima kontrolleri haricinde klima gazı dolumunda yüzde 50 indirim uygulanıyor.

Özellikle uzun yolculuklara çıkan araçlarda, sürücülerin konforu daha da önemli hale geldiğinin altını çizen Speedy uzmanları, araç içinde iklimlendirme koşulları araç sahibinin beden ısısına ne kadar uyumlu olursa dikkat ve konsantrasyonun da  o kadar yüksek seviyede olduğunu vurguluyorlar.

30 Haziran’a kadar devam edecek olan kampanyadan yararlanmak isteyen araç sahipleri, randevu almadan gidecekleri bir Speedy servisinde ücretsiz klima  kontrolünü gerçekleştirebilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı