Buradasınız
Home > Güncel > Speedy’den Avantajlı Fiyatlar

Speedy’den Avantajlı Fiyatlar

Avrupa’nın önde gelen otomobil bakım servislerinden Speedy, aracın ihtiyacına ve araç sahibinin bütçesine göre geliştirdiği 45,44 TL fiyatla başlayan bakım paketleriyle öne çıkıyor.

Kampanyada bulunan Mini Paket, Mini + Paket ve Temel Bakım Paketi ile araç sahiplerine, bakım sonrasında sürpriz fiyat çıkarmadan, şeffaf fiyatı ve hizmeti sunuyor. Randevu almadan Speedy servisine gelen araç sahipleri araçlarını serviste bırakmadan bütçesine göre tercih edeceği bakım paketiyle, aracını hem Check-Up’tan geçiriyor hem de aracının periyodik bakımını yaptırmış oluyor.

Petline işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyada yağ markası olarak Petline ürünleri kullanılıyor. Kampanyada aracın kullandığı yağ çeşidine göre değişen fiyatlar, araç sahiplerine oldukça cazip geliyor. Kampanyada fiyatlar 45,44 TL ile 86,50 TL arasında paketlere göre değişiklik gösteriyor. Speedy, yapılan her işlemi uluslar arası geçerliliği olan Speedy garantisi altında güvence altında alıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı