Buradasınız
Home > Haberler > BMW > Sonraki BMW M3 mevcut CS’den daha hızlı olacak

Sonraki BMW M3 mevcut CS’den daha hızlı olacak

BMW M3

CARMEDYA.COM – Henüz BMW M3 CS alamadıysanız, yeni nesil M3’ün daha da etkileyici bir performansa sahip olacağını şimdiden söyleyelim. Hız severler sıkı durun.

Önemli çalışmalar yapılmış

Uzun süren çalışmalar sonucunda, yeni M3, alüminyum ve yüksek dayanıklılığa sahip çeliğin karışımı kullanılarak üretildi. CLAR alt yapısı tarafında desteklenen model 1585 kg ağırlığında olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca otomobilde 3.0 litre düz altı silindir motor da yer alacak. Bu motor 454 HP gücün üzerine çıkacak ve motorun daha soğuk kalabilmesini sağlayacak.

M4 GTS modelindeki sulu enjeksiyon sistemi yer alacak. Model dört tekerlekten çekiş şeklinde ayarlanmıştı. Ancak artan maliyet ve ağırlıktan dooayıbu gerçekleştirilmedi. Modelde 6 ileri manuel şanzıman opsiyonu sunulacak. Bunun yanında sekiz ileri bir otomatik şanzıman da sunulacak. Çift kavramalı şanzıman geçişleriyle göz dolduracak cinste. Otomobilin 2020 yılında bayilerdesatışa çıkması bekleniyor.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı