Buradasınız
Home > Güncel > Skoda’nın Yeni Yüzü

Skoda’nın Yeni Yüzü

Skoda, Cenevre Motor Show’da yeni kurumsal tasarımının tanıtımını da gerçekleştirdi. Geçtiğimiz 20 yıldaki büyümenin ve 2010 yılında bugüne kadarki en iyi satış başarısının ardından Çek otomotiv üreticisi Skoda, satışlarını 2018 yılına kadar ikiye katlama arzusunu da içeren yeni hedefler koyuyor.

Skoda, Cenevre Motor Show’da 2. holde bulunan bin 918 metrekarelik standında, ürün gamının yanısıra markanın yeni imajını yansıtan konsept aracını da sergiledi. Konsept araç, 2012 yılından itibaren yeni Skoda modellerinde kullanılacak olan yeni logoyu barındırıyor.

Skoda’nın Cenevre Motor Show’da yapacağı sunum markanın girdiği yeni yönü anlatırken, yeni renk çizgilerine sahip geleneksel kanatlı ok logosu artık daha kusursuz ve belirgin hale gelirken, yeni logo fuar sonrası tüm dünyadaki showroom sergi alanlarına hızla adapte edilecek.

Skoda, Cenevre Motor Show’da ayrıca motorsporlarındaki 110.ncu yılını da kutladı. Cenevre Motor Show, Skoda’nın motor sporlarındaki başarılarını müşterilerine aktaracağı, özel imalat, spor şaseye sahip, siyah aksesuarlar içeren Fabia Monte Carlo’nun prömiyerine de tanıklık edtti.

Marka 110.ncu motorsporları sezonuna, Freddy Loix’in Fabia Super 2000’i ile 2.olarak bitirdiği 100.cü Monte Carlo Rallisi ile müthiş bir başlangıç yapmıştı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı