Buradasınız
Home > Güncel > Skoda’nın Web Sitesi Yenilendi

Skoda’nın Web Sitesi Yenilendi

Cenevre otomobil fuarıyla birlikte tüm dünyaya sunulan yeni Skoda kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanan Skoda’nın Türkiye web sayfası  www.skoda.com.tr yenilenen yüzüyle yayında.  Skoda’nın yeni kurumsal kimliği paralelinde yenilikler ile zenginleştirilen sitede; Skoda’nın simply clever felsefesine uygun olarak tasarlanmış kullanıcı dostu menü yapısı ve içerik, içeriği ve çeşitliliği arttırılan ürünlere ait mikro siteler, ürünlere ait teknik özelliklerin karşılaştırılabilme imkanı, modellere ait tanıtım videolarını ve güncel reklam filmlerini kapsayan multimedya içeriği, modellere ait broşür ve katalogları indirebilme imkanı buluyor.

Skoda müşterileri ayrıca, diledikleri Skoda modellerinin tüm özelliklerini yeni web sayfasında karşılaştırabiliyorlar. Renk seçenekleri, alternatif donanım ve motor seçeneklerini, ayrıntılarıyla incelemek isteyen kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan Skoda’nın yeni web sayfası, kullanıcıların aradığı tüm bilgilere ulaşma olanağı sağlıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı