Buradasınız
Home > Güncel > Skoda’dan Yeni Yılın İlk Kampanyası

Skoda’dan Yeni Yılın İlk Kampanyası

Skoda, toplam pazarın üzerinde büyüdüğü 2011 yılının ardından yeni yıla yeni kampanyalar ile giriyor. 2012 yılının ilk indirim kampanyasında Skoda’nın en çok ilgi gören modellerinden Fabia 29 bin 900, farklı tasarımı ile ticari amaç için de kullanıma uygun Roomster 32 bin, Skoda’nın en çok satan modeli olarak efsaneleşen Octavia 39 bin 700, SUV segmentinin yeni ikonu YETI 45 bin, asalet ve kalitenin birarada sunulduğu Superb ise 54 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Skoda’da kampanya fırsatları indirimlerle bitmiyor. Ayrıca kredi kampanyası da yeni yıl fırsatları arasında sunuluyor. Skoda Finans ile düzenlenen kampanya kapsamında, yüzde 1.02 sabit faiz oranları ile kredi kullanım imkanı sağlanıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı