Buradasınız
Home > Güncel > Skoda’dan Gençlik Aşısı

Skoda’dan Gençlik Aşısı

Skoda, 31.12.2007 tarihinden önce trafiğe çıkmış Skoda modelleri için yüzde 30 oranında indirim yaptığı bir kampanya başlattı. Trafikte bulunan 4 yaş ve üstü Skoda modelleri için bir “gençlik aşısı” niteliğindeki bu kampanya Skoda’nın Türkiye’ye yayılan servis noktalarında geçerli olacak. Kampanyadan, belirlenen yaş kriterlerine uyan tüm Skoda modelleri faydalanabilirken bu uygulama ile Skoda’nın trafikte “güvenliğe” verdiği önem bir kez daha ortaya konmuş olacak.

2007 yılından önce trafiğe çıkan Skoda modellerinin gerek periyodik bakım gerekse de parça değişikliklerinin zamanında ve doğru eller tarafından yapılmasını teşvik eden ve 15 Ekim 2011 tarihine kadar sürecek kampanya ile binlerce Skoda sahibinin güvenliği sağlanmış oluyor. Yüce Auto tecrübesi ve kalitesiyle tüm yurda yayılmış ve kampanyaya dahil olan Skoda servis noktalarında yedek parça ve işçilik ücretlerinde yapılan yüzde 30 indirim, Skoda’nın satış sonrası servis hizmetine verdiği önemin bir göstergesi olarak da dikkati çekiyor.

* Kampanya trafiğe çıkış tarihi 31.12.2007 ve daha eski araçları kapsıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı