Buradasınız
Home > Güncel > Skoda VDF İşbirliği

Skoda VDF İşbirliği

Skoda otomobillere ulaşmak VDF işbirliği ile şimdi çok daha kolay. Skoda’lar için VDF en yeni ve en uygun krediler sunuyor. 20 bin liralık VDF kredisi kullananlar yüzde 0,82’den başlayan oranlar ile Skoda’larına sahip olabilecekler. 70 bin liraya kadar kredi kullanma olanağı veren VDF, en avantajlı oranları tükecilerin kullanımına açıyor.

Kampanyaya, Skoda’nın segmentlerinde ön plana çıkan Superb, Octavia, Yeti, Fabia ve Roomster modelleri dahil. Kampanya kapsamında Skoda müşterileri vdf’den 48 ay vade ile aylık 600 TL’den başlayan taksitlerle Fabia sahibi olma fırsatını yakalabiliyor. Skoda tutkunları için  vdf’nin 6 aydan 60 aya kadar uzanan esnek vade koşulları ve avantajlı faiz oranıyla bu modellerden birine sahip olabilirsiniz.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı