Buradasınız
Home > Güncel > Skoda Motorsporları’na Büyük Onur

Skoda Motorsporları’na Büyük Onur

Skoda Motorsporları pilotu Jan Kopecký, Uluslararası bir organizasyon olan Autobest’in “Sportbest” ödülüne layık görüldü. Orta ve Doğu Avrupa gazetecilerinden oluşan jüri, Çek ralli pilotunu motorsporlarında gösterdiği başarılar nedeni ile onurlandırıldı.

Kopecky’nin ralli sporunda göstermiş olduğu uzun soluklu başarılar, ve özellikle Skoda Motorsporları pilotunun IRC’de üç yıl üst üste şampiyonluk (2009-2011) yaşaması, üreticiler kategorisinde 2010  ve 2011 yıllarında aldığı iki şampiyonluk, ödülü almasındaki  belirleyici kriterler oldu.

15 ülkeden otomobil gazetecisinin oluşturduğu jüri tarafından ödüle layık görülen tecrübeli pilot  ”Sportsbest ödülünü kazanmaktan büyük gurur duyuyorum. Çünkü bu deneyimli, uzman bir jüri tarafından verilen prestijli bir ödül. Skoda’ya mükemmel işbirliği için teşekkür ederim. Göstermiş olduğum performans Skoda Motorsporları takımının vermiş oldukları üst düzey destek sayesinde oldu.” açıklamasında bulundu.

2011 yılı, 111 yıllık geçmişe sahip Skoda Motorsporları takımının en başarılı yıllarından birtanesi oldu. Skoda Motorsporları pilotu  Kopecký, iki hafta önce Çek Cumhuriyetinde “Altın Direksiyon ödülü”ne layık görülmüştü.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı