Buradasınız
Home > Güncel > Skoda Eski Dostlarını Unutmuyor

Skoda Eski Dostlarını Unutmuyor

Skoda Servis

Skoda, düzenli olarak gerçekleştirdiği servis kampanyalarında eski dostlarını da unutmuyor. Trafiğe çıkış yılı 31.12.2007 ve üzeri Skoda araç sahipleri için 2 farklı satış sonrası servis kampanyası fırsatı sunuluyor.

Nisan ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında “Sabit Fiyatlı Bakım” ve “Eski Dostlar Kampanyası” paketi olmak üzere 2 farklı seçenek sunuluyor.

“Sabit Fiyatlı Bakım”

Türkiye geneline yayılmış, kampanyaya katılan tüm Skoda yetkili servislerinde geçerli olacak kampanyalarda, isteyen Skoda sahibi KDV dahil 159 TL sabit fiyatlı bakım paketinden yararlanabilecek. Pakette hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresini kapsayan yedek parça, yağ ve işçilik hizmeti bulunuyor.

“Eski Dostlar Kampanyası”

Skoda tarafından 2007 ve üzeri model sahiplerine sunulan bir diğer fırsat ise “Eski Dostlar Kampanyası” paketi. Bu kampanya kapsamında 31.12.2007 tarihinden önce trafiğe çıkmış Skoda araçlarının servis hizmetlerinde tüm yedek parça ve işçilik ücretlerinde yüzde 30 indirim yapılıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı