Buradasınız
Home > Güncel > Şimdi Al Dört Ay Sonra Öde

Şimdi Al Dört Ay Sonra Öde

Peugeot Mayıs kampanyası ile tüm müşterilerine binek otomobilde 25 bin TL’ye, panel vanlarda ise KOBİ’lere özel 10 bin TL’ye  varan tutarlarda, 12 ay %0 faizli ve ilk dört ay ödemesiz kredi olanağı sağlıyor. Böylece aracını Mayıs ayında alan Peugeot müşterileri ilk taksitlerini Ekim ayında ödüyorlar. Balon ve 50/50 kredi seçenekleri de devam ederken Peugeot Finans’dan kredi kullanan tüm müşteriler ücretsiz OGS sahibi oluyor. Finansbank işbirliğiyle yürütülen yeni bir proje kapsamında ise 3008 ve 5008 modelleri çok uygun fiyat ve kredi koşulları ile Club Finans Doctors üyelerine sunuluyor.

Yeni Peugeot 508 Sedan ve SW Peugeot bayilerinde

Peugeot’nun orta üst segmentteki yeni modeli 508 sedan ve SW versiyonları Peugeot bayilerindeki yerini aldı. Müşterilerin bütün duyularına hitap eden modern ve geleceğe yönelik bir tasarıma sahip olan 508, versiyona göre opsiyon ya da standart olarak sunulan Navigasyon, Renkli Head-up Display ekranı, Dört bölgeli otomatik klima, Akıllı ışık sistemli aktif Xenon farlar, Sürüşe duyarlı yönlendirmeli farlar, Akıllı anahtar, Elektrikli park freni, Sürücü için elektrikli bel masajı, Yol bilgisayarı, JBL hi-fi ses sistemi vb. Sistemler ile karakterini daha da güçlendiriyor. Ayrıca Yeni Peugeot 508, Marka için e-HDi teknolojisi ile yeni nesil STOP & START sisteminin ilk kez kullanıldığı model oldu. Aynı zamanda hızlı, işlevsel ve sessiz çalışan e-HDi ile şehir içinde %15’e varan yakıt tüketimi ve CO2 salım kontrolü sağlanıyor.

Yaza yaklaşırken CC modellerde çok özel koşullar

Deri döşeme, çift bölmeli otomatik klima, Bluetooth, JBL Hi-Fi Müzik Sistemi, Park Yardım Sistemi, Direksiyondan Kumandalı MP3 Uyumlu Radyo-CD Çalar, MP3 bağlantısı, USB-AUX girişi, Alüminyum alaşımlı jantlar ve hız sabitleme sisteminin standart olarak sunulduğu 207 CC, 5 bin TL indirim ve 20 bin TL’ye 12 ay %0 faiz ve ilk dört ay ödemesiz özel finans kampanyası ile dikkat çekiyor. Aynı kredi koşulları 25 bin TL için 308 CC modelinde 3 bin 500 TL’ye varan indirimlerle sunuluyor.

Peugeot 5008’de Video Paketi avantajı devam ediyor

Peugeot 5008’de ise Video Paketi promosyonu devam ediyor. Bu paket ön kafalıklara yerleştirilmiş iki adet 7″ renkli ekran, bütün portatif ses/video donanımlarını (video oynatıcı, oyun konsolları, DVD okuyucu) kabul eden bir bağlantı konsolu ve iki adet Bluetooth® kablosuz kulaklıktan oluşuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı