Buradasınız
Home > Güncel > Şimdi Al 2012’de Öde

Şimdi Al 2012’de Öde

Yazın tadını Toyota’lar ile yaşamak isteyenlere Toyota Finans avantajlarla dolu yeni bir kampanya hazırladı. Toyota Finans Sistemi, Haziran ayında da uygun kredi faiz oranları ve 60 aya uzanan vade  seçenekleriyle kişiye özel uygun ödeme koşullarını sunmaya devam ediyor.

Toyota Finans Haziran kampanyasından yararlanmak için Toyota Plazalara ziyaret edenlerin bütün işlemleri tek bir noktadan ve 30 dakika ıgibi kısa bir sürede tamamlanıyor. Bunun yanısıra vadeli takas opsiyonu ile yeni bir Toyota almak isteyenlere de eski otomobillerini ellerinden çıkarmaları için 3 aylık ek süre tanınıyor. Haziran kampanyası ile üstün teknoloji ürünü Toyota’lara sahip olmak isteyenler, yüzde 100’e varan kredi kullanma olanağı ve balon ödeme seçeneği ile “Toyota ayrıcalığını” hemen yaşamaya başlayabiliyorlar.

Avensis 4 bin TL indirim ile sunuluyor

Toyota’nın D segmentindeki başarılı temsilcisi Avensis 4 bin TL’ye varan indirim ve 54 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla Toyota Plazalarda sizleri bekliyor. Toyota Finans ile Avensis sahibi olmak için 9 bin TL peşin 950 TL taksit imkanı sunuluyor.

650 TL’den başlayan taksitle Auris

Yaz ayları ile birlikte Auris dinamizmini yaşamak isteyenler için, gözde hatchback 6 bin TL peşin ve 650 TL’den başlayan cazip ödeme koşulları ile Toyota Plazalarda.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı