Buradasınız
Home > Güncel > Shell’den Ankara’ya Üç Yeni İstasyon

Shell’den Ankara’ya Üç Yeni İstasyon

Shell & Turcas, istasyon ağına, Ankara’da üç yeni adres daha ekledi. Çankaya Tunus Caddesi üzerinde Çakmak Akaryakıt ile Yenimahalle İstanbul Yolu üzerindeki Taşdemir Akaryakıt ve Anadolu Bulvarı’ndaki Akka Petrol hizmete açıldı.

Çankaya’nın Tunus ve Kennedy caddelerinin yoğun trafiğine Shell kalitesini sunacak olan Çakmak Akaryakıt istasyonunda, 4 akaryakıt pompası ile Shell FuelSave Kurşunsuz 95, Shell V Power 97, Shell V Power Diesel ve Shell V Power Diesel + GTL Teknolojisi ürünleri, tüketiciye sunuluyor. Gökhan Çakmak’ın işlettiği istasyonda, oto yıkama hizmetinin yanı sıra, 24 saat açık market ve tuvalet bulunuyor.

Yenimahalle İstanbul Yolu üzerindeki Taşdemir Akaryakıt istasyonu 30 pompa ile hizmet verecek. İrfan Taşdemir’in işlettiği istasyonda, Shell FuelSave Kurşunsuz 95, Shell V Power 97, Shell FuelSave Diesel, Shell V Power Diesel ve Shell V Power Diesel GTL Teknolojisi ürünleri satılıyor. İstasyonda oto yıkama hizmeti, Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) ile 24 saat açık market ve tuvalet bulunuyor.

Yenimahalle’deki Akka Petrol ise, Ankara – Eskişehir karayolunu, Ankara çevreyoluna bağlayan Anadolu Bulvarı üzerinde hizmet verecek. Tevfik Akpak’ın işlettiği istasyonda, 20 akaryakıt pompasıyla, Shell FuelSave Kurşunsuz 95, Shell V Power 97, Shell FuelSave Diesel, Shell V Power Diesel ve Shell V Power Diesel GTL Teknolojisi ürünleri tüketiciye sunuluyor.

Shell & Turcas, istasyon ağını büyütmeye devam edecek

Açılış törenlerine katılan Shell & Turcas Perakende Satış ve Operasyon Müdürü Haldun Güvenir, Shell & Turcas’ın tüketicinin beklentilerini zamanında öngörerek, en uygun ürün ve hizmeti sunmaya özen gösterdiğini, bu çerçevede istasyon ağını hızla genişlettiğini belirterek, “Ankara, istasyon sayısını hızla artırmayı hedeflediğimiz şehirler arasında yer alıyor. İstasyon sayısını artırmakla birlikte, açılan her istasyonun bölgenin ekonomisine ciddi katkılar sağladığını da ifade etmek isterim. Yeni açılan bu istasyonlarla birlikte araç trafiğinin en yoğun olduğu üç bölgede, modern bir altyapıya, geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip istasyonlarımızla, müşterilerimize hak ettikleri kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Shell & Turcas, kusursuz ürün ve hizmet sunduğu istasyon ağını daha da genişletmek için yatırımlarına kararlılıkla devam edecek. Müşterimizin bize ihtiyaç duyduğu her yerde var olmaya devam edeceğiz” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı