Buradasınız
Home > Güncel > Shell’den 10 Günde 10 İstasyon

Shell’den 10 Günde 10 İstasyon

Shell

Akaryakıt sektörünün önde gelen markalarından Shell, geniş istasyon ağına 10 yeni halka daha ekledi. Çanakkale Biga, İzmir Menemen ve Pınarbaşı ile Aydın, Isparta,  Zonguldak Ereğli,  İstanbul  Mahmutbey ve Sefaköy, Başakşehir 1. Etap ve İstanbul Yeşilpınar’da  açılan Shell istasyonları, modern altyapıları ve geniş ürün yelpazeleriyle  Shell kalitesinin tüketicilerle yeni buluşma adresleri oldu.

Shell & Turcas Perakende Satış ve Operasyon Müdürü Haldun Güvenir, Shell kalitesini tüm tüketicilere ulaştırabilmek için istasyon ağını hızla büyüttüklerini belirterek, “Shell olarak her noktaya hizmet ulaştırma vaadimizi gerçekleştiriyoruz.  Modern bir altyapıya,  geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip istasyonlarımız,  müşterilerimize hak ettikleri kaliteli hizmeti sunacak. Müşterimizin bize ihtiyaç duyduğu her yerde var olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı