Buradasınız
Home > Güncel > Shell ve Turkcell İşbirliği Kazandırıyor

Shell ve Turkcell İşbirliği Kazandırıyor

Shell & Turcas ile mobil iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell arasında 2007 yılından bu yana kazandırmaya devam eden işbirliği, Turkcell ve Shell müşterilerine yeni bir kampanya sunuyor. Tüm Turkcell abonelerinin faydalanabileceği kampanyada, Shell Club Smart Card ile kampanyaya üye Shell istasyonlarından 20 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında toplam 400 TL (KDV dahil) tutarında yakıt alan Turkcell müşterileri, 40 TL değerinde hediye yakıt kazanıyor.. Shell otogaz alımları da kampanya kapsamında yer alıyor.

Turkcell’lilere, 1 milyon TL değerinde hediye yakıt

Shell ve Turkcell arasındaki işbirliği, kampanyalara katılanlara bugüne kadar bir çok fırsat sundu. Kasım 2010’dan itibaren 500 bin Turkcell müşterisi Shell’de  binlerce Shell puan ve  özel katalog hediyeleri ve yaklaşık 1 milyon TL değerinde yakıt hediyesi kazandı.

Kampanya hakkında

–       Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar ücretsizdir.

–       Kampanyaya katılım için kart sahibinin, Turkcell hatlı cep telefonundan “KAZAN” yazıp bir boşluk bırakarak alım yapacağı kart numarasını 2313’e kısa mesajla göndermesi gerekmektedir.

–       Kampanyaya katılım için kısa mesaj gönderildiğinde, kampanya başlangıcından itibaren tüm alımlar geçerli olacaktır.

–       Kampanya 125.000 adet 40 TL’lik ödül ile sınırlı olup kart numarasını kısa mesaj göndererek kampanyaya katılan ilk 125.000 kart sahibi  kampanyadan yararlanabilecektir.

–       Kampanyaya Gold Extra hariç tüm Shell Club Smart Card ve Money Club kartları dâhildir.

–       Kampanya süresince Shell Club Smart Card ve Money Club Kart sahipleri, mevcut ve diğer tüm kampanyalardan aynı anda yararlanabilecektir.

–       Ayrıntılı bilgi için: www.turkcellcity.com, www.shell.com.tr, kampanyaya katılan Club Smart üyesi Shell istasyonları ve 444 20 20 Shell

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı