Buradasınız
Home > Güncel > Shell Gaz Bayileri Tayland’da Buluştu

Shell Gaz Bayileri Tayland’da Buluştu

Shell Gaz, en başarılı bayilerini Uzakdoğu gezisiyle ödüllendirdi.  100 Shell Otogaz bayisi, 8-15 Mart tarihleri arasında Tayland’ın Bangkok ve Pattaya şehirlerinde renkli bir gezi gerçekleştirdi.

Shell Gaz, 2010 yılı Eylül-Aralık döneminde, LPG Otogaz alımlarını bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 10’dan fazla artıran bayiler arasında, en fazla artış gerçekleştiren 100 bayiyi belirledi. En Başarılı bayiler, Shell Gaz tarafından, Uzakdoğu’da renkli bir geziyle ödüllendirildiler. Bayiler 1 hafta süren gezide, dünya turizminin en gözde merkezlerinden Bangkok ve Pattaya şehirlerinin tarihi, gizemli ve eğlenceli yönleriyle tanışma fırsatı buldular. Bangkok’a hayat veren Chao Phraya Nehri’nin mistik görüntüsü, Budizm inanışının yansımaları, bayilerin unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağladı.  Uzakdoğu gezisiyle, yıl boyu yoğun çalışma temposundan sıyrılarak dinlenme şansı bulan başarılı bayiler, Shell Gaz yetkilileriyle birlikte önümüzdeki dönem performansının daha da artırılması konusunda da görüş alışverişinde bulundular.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı