Buradasınız
Home > Güncel > Sevgini Göster Ödülü Kap

Sevgini Göster Ödülü Kap

Chevrolet Yarışma

2010 Eylül ayında Chevrolet Türkiye, www.facebook.com/ChevroletTurkiye sosyal paylaşım sitesi üzerinden müşterileri ve sevenleri ile direk iletişim platformuna geçti. Bu site aracılığı ile Chevrolet, yeni modelleri hakkında bilgileri ve fotoğrafları Chevrolet hayranları ile interaktif bir ileitşim platformunda buluşturup hayranlarını marka hakkında daha geniş bilgiye ulaştırıyor.

Chevrolet bu sosyal iletişim platformunda 19 Ekim 2010 tarihine kadar sürecek “I LOVE CHEVROLET” adını verdiği yepyeni bir yarışma başlatıyor ve hayranlarını daha interaktif bir ortamda buluşturuyor.  www.facebook.com/ChevroletTurkiye sosyal paylaşım sitesi üzerinden belirtilen tarih aralığında “I LOVE CHEVROLET” yarışmasına katılıp Chevrolet sevgisini en güzel sloganla paylaşan Chevrolet hayranları özel bir ödülün sahibi olacaklar.  En güzel 3 sloganı yazan 3 Chevrolet hayranı 28 Ekim 2010 tarihinde Istanbul Autoshow VIP gününde Chevrolet’nin özel konuğu olacaklar ve ilk defa AutoShow’da sergilenecek olan Corvette ve Camaro efsanevi otomobillerini yakından görmenin ayrıcalığını yaşayacaklar.

Chevrolet,  müşterileri ve hayranları ile günümüzün etkin iletişim araçlarından biri olan  sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile kurduğu bu interaktif iletişim çalışmaları ile markanın dinamikliğini farklı bir alanda da yeni projeler ile sürdürmeye devam edecektir. Son 2 yılın en hızlı büyüyen otomobil markası olan Chevrolet, Türkiye’nin en dinamik otomobil markası olma yolunda emin adımlar ile ilerlerken, Captiva modelinde SUV 4×4 segmentinde %20 segment  payı ile liderliği, Cruze modelindeki Euro NCAP güvenlik testinden 5 yıldızı ve 2010 AUTOBEST ödülü, tasarım harikası Spark modeli ve daha fazlası ile müşterilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı