Buradasınız
Home > Güncel > Sevgilinize Yarışma Fırsatı Hediye Edin

Sevgilinize Yarışma Fırsatı Hediye Edin

Bilinçli otomobil sürüş eğitimleri düzenleyen Volkan Işık Akademi, sevgililer gününe özel kampanya ile size ve sevgilinize farklı bir deneyim yaşatıyor.

Volkan Işık tarafından tasarlanıp üretilen ilk Türk yarış otomobili Volkicar ile gerçekleştirilen sürüş eğitimini, isterseniz yüzde 20 indirimle sevgilinize hediye edebilir isterseniz bu deneyimi yüzde 30 indirimden faydalanarak birlikte yaşayabilirsiniz.

Bir yıl boyunca geçerli

Gerçek bir yarış otomobili kullanmanın keyfine varacağınız bu özel deneyime sahip olanlar bir yıl süresince Volkan Işık Akademi tarafından açılan Volkicar workshopların herhangi birinden yararlanabiliyor.

Motorsporları meraklılarına, yeni başlayacaklara, kısaca bu spora gönül veren herkese açık olacak Volkicar workshoplar ekonomik olmasıyla da dikkat çekiyor. Workshoplara katılanlar, isterlerse kış boyunca düzenlenecek Volkicarlar ile gerçekleştirilen V2 Challenge organizasyonlarında da yarışabilecekler.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı