Buradasınız
Home > Güncel > Sevgililer Günü’nde 100 bin Üye

Sevgililer Günü’nde 100 bin Üye

Fiat’ın global Facebook marka sayfası, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 100 bin üye sayısına ulaştı. Facebook üzerinde Türkiye’den Kanada’ya kadar birçok ülke bazında lokal marka sayfasına da sahip olan Fiat’ın global Facebook sayfası, Hindistan’dan ABD’ye kadar birçok ülkeden Fiat fanatiğini biraraya getirmesiyle dikkat çekiyor. Fiat’ın global Facebook sayfasının 100 bin kullanıcı sayısını geçmesiyle nedeniyle hazırlanan ve aralarında Andy Warhol stili Pop Art çalışmalarında bulunduğu çok sayıda duvarkağıdı, ziyaretçiler tarafından www.facebook.com/fiat sayfasından indirilebiliniyor.

Fiat 500 modelinin lansman startını sosyal mecralar üzerinden veren, Brezilya’da Fiat FCC III konseptini sosyal medya kullanarak 40 üzerinde ülkeden gelen kullanıcılardan gelen kayıtlı 10 binin üzerinde fikrin ve 1.5 milyonu aşkın ziyaretçinin talepleriyle şekillendiren Fiat, ülkemizde de www.benimfiorinom.com adresli web sitesi üzerinden üzerinden “Kendi Fiat Fiorino’nu Yarat” gibi benzersiz bir dijital projeye imza atmıştı. Bu çalışmalar kapsamında dijital 2011 takvimi projesine de start veren Fiat Türkiye, www.fiat2011takvimi.com adresi üzerinde eğlenceli bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Fiat’ın dijital 2011 takvimi kapsamında www.fiat2011takvimi.com sitesini ziyaret eden kullanıcılar, Fiat 500C’den Fiat Bravo’ya kadar farklı Fiat modellerinin yanında kendileri için poz veren güzel mankenleri fotoğraflayarak, kişisel 2011 takvimlerini oluşturabiliyorlar. Bununla birlikte facebook ve twitter gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarıyla da paylaşma imkanı bulabiliyorlar.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı