Buradasınız
Home > Güncel > Şenbahar VOLKICAR’a Hazır

Şenbahar VOLKICAR’a Hazır

Ünal Şenbahar, Türkiye Ralli Şampiyonası haricinde Volkan Işık tarafından tasarlanan yeni yarış otomobili ile VOLKICAR serisinde mücadele edecek 24 pilot arasında yer alıyor. Geçtiğimiz hafta otomobili ilk kez test eden ve büyük keyif aldığını açıklayan Şenbahar, her yarışın büyük çekişmeye sahne olacağını ve hepsi tecrübeli pilotlardan oluşan şampiyonanın her yarışın çok renkli geçeceğini düşündüğünü, bu organizasyonunun motorsporlarına yeni bir renk getireceğini belirtiyor… Şenbahar’ın 5 sezondur co-pilotluğunu yapan Emire Cantürk de VOLKICAR’da pilotunu yalnız bırakmayacak ve bu kez otomobil dışından ona destek olarak menajerliğini yapacak.

Haziran ayında başlayarak Ekim ayı sonuna kadar devam edecek VOLKICAR serisinin en büyük özelliği Ankara, Çeşme, İzmir, Bursa, Aydın, İstanbul ve Eskişehir’de düzenlenecek 7 yarışın da şehrin merkezi yerlerinde yapılacak, yani bir anlamda seyircinin ayağına gidecek olması… Şampiyona 24-25 Haziran tarihlerinde Ankara Hipodrom’da düzenlenecek ilk yarış ile başlayacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı