Buradasınız
Home > Güncel > SEAT’tan Yaz Kampanyası

SEAT’tan Yaz Kampanyası

Doğuş Otomotiv – SEAT, Ibiza, Leon ve Altea XL modelleri için başlattığı yaz fırsatları kampanyasında 2 bin TL’ye varan indirimler uyguluyor.

Yaz Fırsatları’nda Ibiza’nın Reference donanım seviyesindeki 1.4 lt 85 hp versiyonu 2.000 TL  indirimle, 28.700 TL’den  başlayan tavisye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatla alınabiliyor.

Kampanya çerçevesinde, Leon’un, Style donanım seviyesindeki 1.2 lt TSI 105 hp seçeneği 2.000 TL indirimle, 40.500 bin TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim liste fiyatı ile satışa sunuluyor.

Altea XL Yaz Fırsatları’nda avantajlı indirimlerle alınabilen bir diğer model. Manuel şanzımanla satılan Style donanım seviyesinde 1,4 lt TSI 125hp Altea XL 2bin TL indirimle, 44.700 bin TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatla satılıyor.

Tüm modellerde TSI ve TDI CR motor seçenekleri mevcut

SEAT’ın Yaz Fırsatları kampanyasında cazip indirimlerle alınabilen Ibiza, Leon ve Altea XL modelleri, benzinli TSI ve dizel TDI CR seçeneklerine sahip. VW Grubu’nun en yeni teknolojik motoru olan TDI CR, düşük yakıt tüketimi ve düşük CO2 emisyonuyla öne çıkıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı