Buradasınız
Home > Güncel > SEAT’tan Kasko Hizmeti

SEAT’tan Kasko Hizmeti

Doğuş Otomotiv-SEAT,  Allianz ve Vdf ile işbirliğinde SEAT kullanıcılara özel bir kasko hizmeti geliştirdi. 2001 model yılı ve üstü tüm SEAT modelleri için geçerli olan SEAT Kasko’yla poliçe sahipleri birçok avantaj elde etmenin yanı sıra, olası hasar onarımlarını yetkili SEAT servislerinde yaptıracakları için araçlarının 2’nci el değerini de koruyacak.

Doğuş Otomotiv – SEAT tarafından başlatılan SEAT Kasko, her türlü hasar onarımının SEAT yetkili servisleri çatısı altında ve orijinal parça kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılmasına imkân veriyor. 1 Ağustos’tan itibaren hizmete giren SEAT Kasko poliçeleriyle, araç sahipleri servislerde sunulan birçok avantajdan yararlanırken, hasar onarımını yetkili servislerden aldığı için aracının 2. El değerini de koruyabilecek.

2001 ve sonrası modelleri kapsayan SEAT Kasko, SEAT yetkili satıcı/servisleri ve Allianz Sigorta acentelerinde satışa sunuluyor. Bu özel poliçenin avantajları ise şöyle;

 • Cam dahil, hasar onarımları anlaşmalı SEAT yetkili servislerinde, orijinal parça kullanılarak uzmanlar tarafından onarılır ve eksiksiz şekilde ödenir.
 • Cam değişimi yılda bir defa hasarsızlık indirimini etkilemeksizin ücretsiz yapılır.
 • 1.000 TL’ye kadar olan hasarlar eksper beklemeksizin SEAT Yetkili servis güvencesinde yapılır.
 • Araç anahtarının çalınması veya kaybı durumunda oluşan hasarlar 1.000 TL’ye kadar teminat altındadır.
 • Yetkili olmayan kişilerce çekilme, sigara yanığı ve poliçe kitapçığında belirtilen daha birçok riski SEAT Kasko ile güvence altındadır.
 • Hasarlı aracın servis teslimini takiben 24 saat içerisinde onarım olmazsa öncelikli SEAT olmak üzere araç temini yapılır.
 • Hasar olduğunda, lastik patladığında veya benzin bittiğinde Allianz Yardım Hizmeti yol yardım hizmeti sunmaktadır.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

  Benzer yazılar

  Yukarı