Buradasınız
Home > Güncel > SEAT’tan Facebook’a Özel NewYork Seyahati

SEAT’tan Facebook’a Özel NewYork Seyahati

Doğuş Otomotiv-SEAT’ın Facebook sayfasının açılışını kutlamak için düzenlediği yarışma, müzik ile otomobil tutkusunu birleştiriyor. SEAT-Pioneer DJ Academy sponsorluğunda düzenlenen yarışmaya katılmak için SEAT’ın Facebook sayfasındaki (http://www.facebook.com/SeatTR ) “Cazibe merkezi New York” adlı aplikasyonu kullanmak yeterli.

Müzik bilgisine güvenen gelsin!

Katılımcıların müzik bilgilerinin ölçüldüğü bu aplikasyonda, peş peşe 13 soru soruluyor. 14’üncü soruda ise adayların yanıtlarını 140 karakter kullanarak yanıtlamaları bekleniyor. 13 çoktan seçmeli soruya en kısa sürede, en fazla doğru cevabı veren 10 aday arasından DJ Salih Saka, kendisiyle New York’a gidecek adayı, serbest cevaplı sorunun yanıtına göre seçecek. Kazanan talihli, 27 Mayıs -1 Haziran arasında 4 gün sürecek bir New York seyahatine çıkacak. Dahası, 29 Mayıs’ta DJ Salih Saka’nın New York’un en özel kulüplerinden biri olan DROM’daki performansını da yerinde izleyecek.

Şanslarını istedikleri kadar deneyebilecekler

Tüm bu eşsiz deneyim, DJ Saka’nın Twitter hesabından an be an takip edilebilecek. Kazananın 20 Mayıs tarihinde duyurulacağı yarışmaya katılma koşulları ise 18 yaşından büyük ve ABD vizesine sahip olmak. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve Türkiye’de yaşamak… Kullanıcılar, aplikasyona istediği kadar girerek soruları cevaplayabilir ancak değerlendirmede en kısa süredeki performansı baz alınacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı