Buradasınız
Home > Güncel > SEAT’ın New York Ödülü Sahibini Buldu

SEAT’ın New York Ödülü Sahibini Buldu

Doğuş Otomotiv-SEAT’ın facebook sayfasının açılışını kutlamak için düzenlediği yarışma sonucunda kazanan Gökçe Algan’ın SEAT – Pioneer DJ Academy sponsorluğunda DJ Salih Saka ile muhteşem New York seyahati başladı.

SEAT-Pioneer DJ Academy sponsorluğunda facebook’ta düzenlenen ve katılımcıların müzik bilgilerinin ölçüldüğü New York Cazibe Merkezi aplikasyonunda yer alan 13 soruya en kısa sürede doğru yanıtı veren 10 aday arasından seçilen Gökçe Algan, dört gün süresince New York’ta keyifli anlar geçirecek. Talihli aynı zamanda DJ Salih Saka’nın New York’un en özel kulüplerinden biri olan DROM’daki performansını da yerinde izleyecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı