Buradasınız
Home > Foto Galeri > Seat Ateca X-Perience Paris Motor Show’da

Seat Ateca X-Perience Paris Motor Show’da

CARMEDYA.COM  Seat SUV segmentindeki yeni üyesi Ateca X-Perience’ı 2016 Paris Motor Show’da otomobil severlerin beğenisine sundu. Keskin hatlarıyla dikkat çeken model ailedeki binek modellerle tasarım olarak aynı çizgilere sahip. Versiyona özel yeşil renk ve turuncu kombinasyonu oldukça hoş görünüyor. Tavan raylarıyla heybet kazandırılan model 18 inç alaşımlı jantlarıyla sportif karakterini dışa yansıtıyor.

İçeride spor koltuklar kullanılmış. 8 inç büyüklüğünde medya sistemi de gözlerden kaçmıyor. 2.0 TDI ünite ile elecek olan model 7 ileri çift kavrama şanzıman ile kombine edilecek. Dört tekerlekten çekiş sistemi sunacak olan modelin gücü 190 Hp. Fiyatlandırma için net bir bilgi yer almıyor.

 

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı