Buradasınız
Home > Güncel > Schumi’den İyi Haber

Schumi’den İyi Haber

Formula 1’de yedi kez şampiyon olarak kırılması güç bir rekora imza atan Michael Schumacher, geçtiğimiz günlerde kayak yaparken geçirdiği kaza sonucu komaya girmişti.

Fransa’nın Alpler bölgesinde 14 yaşındaki oğlu ile birlikte kayak yaparken kaza geçiren ve başından darbe alan Schumi acilen hastaneye kaldırılmış ancak komadan çıkamamıştı.

Doktorların 44 yaşındaki ünlü Alman pilotun durumunun kritik olduğunu belirttiği Schumacher’den sevindirici haber bugün geldi.

Bugün basına açıklama yapan doktorlar Schumi’nin halen komada tutulduğunu belirtirken, düne göre bugün ilk kez iyileşme görüldüğünü belirttiler.

Tehlikenin henüz geçmediğini ve yaklaşık 2 saatlik bir ameliyat yapıldığını belirten doktor heyeti, Schumi’nin iyileşme yolundaki ilerlemesinin şaşırtıcı olduğunu, operasyonla beyindeki baskının azaltıldığını bildirdi. Bu sayede yeni bir film çekerek durumu kontrol ettiklerini belirten doktor heyeti, ünlü pilotun durumunun stabil olduğunu ve durumunu şu aşamada kötüye gitmediğinin söylenebileceğini belirttiler.

Schumi için sosyal medyadan da milyonlarca mesaj yağarken, başta David Coulthard olmak üzere ünlü isimler de Alman pilotun sağlığını yakından takip ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı