Buradasınız
Home > Güncel > Scania Eski Dostlarını Unutmuyor

Scania Eski Dostlarını Unutmuyor

Scania, 2007 yılından önce Scania sahibi olan eski dostlarını unutmuyor.

15 Şubat-15 Ağustos 2012 tarihleri arasında toplam 6 ay boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında 5 yaş ve üzeri Scania araçlarda, işçilik ve Scania parçalarında aracın yaşının 4 katı kadar indirim yapılacak. 8 yaş ve üzeri araçlarda ise indirim oranı yüzde 32 olacak.

Scania’nın distribütörlük faaliyetlerini sürdüren Doğuş Otomotiv’in Türkiye geneline yayılmış 22 servis noktasında geçerli olacak kampanya,  sarf malzemelerinin dışındaki tüm Scania parçalarını kapsıyor. Yaş hesaplanmasında aracın trafiğe çıkış tarihinin esas alınacağı kampanya Scania’nın satış sonrası servis hizmetine verdiği önemin bir göstergesi olarak da ortaya konuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı