Buradasınız
Home > Güncel > Saab Yeniden Türkiye’de

Saab Yeniden Türkiye’de

Gökşenler otomotiv, Premium otomobillerin ülkemize getirilmesi ve tüm satış ve satış sonrası hizmetlerinin tüketiciye sunulması konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimini, Saab markasının da hizmetine sunmaya devam ediyor.

Saab otomobillerinin Türkiye’deki temsilcisi Gökşenler, yeni Saab 9-5 modellerini showroom’ unda sergilemeye başladı. Kendine özgü tasarımı ile İsveç tasarım anlayışının en belirgin örneklerinden biri olan Saab  performans, konfor ve gelişmiş aktif-pasif güvenlik özellikleri ile tanınıyor.

Gökşenler Otomotivde sergilenen ve satışa sunulan iki yeni model’den biri, 1.6 litrelik, 180 beygir gücünde turbo motora, diğeri de 2.0 litrelik 220 beygir gücünde turbo motora sahip.

Yeni Saab modelleri “XWD”, dört tekerlekten çekiş özelliği, head-up display, anahtarsız çalıştırma, aero direksiyon simidi, spor deri koltuklar gibi özelliklere sahip. Sınıfının en uzun kasasına sahip olan SAAB 9.5,  otomobilin arka alanında sunduğu geniş diz mesafesiyle dikkat çekiyor.

Gökşenler Acıbadem Saab Plazada sergilenen otomobiller çok yakında diğer illerdeki SAAB bayilerinde otomobil severlerin beğenisine sunulacak.

Yeni Saab 9-5 modelinin, 1.9 TTDi motorlu, 190 beygirlik dizel ve 2.8L V6 motor 300HP seçeneği de bulunuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı