Buradasınız
Home > Güncel > Renault’dan Yaz Bakımı Kampanyası

Renault’dan Yaz Bakımı Kampanyası

Renault ve Dacia araç sahiplerinin otomobillerini yaz aylarına hazırlamak, araçlarının bakımını yaptırarak güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamak, indirim ve diğer avantajlardan faydalandırmak amacıyla, 16 Mayıs – 25 Haziran 2011 tarihleri arasında “Renault Yaz Servis Kampanyası” gerçekleştiriliyor. Böylece Renault ve Dacia müşterilerine yaza girerken araçlarının bakım onarımlarını yaptırmaları ve güvenle tatile çıkabilmeleri için önemli bir avantaj sunuluyor.

Bu kampanya ile, Renault ve Dacia araç sahiplerine, Renault Yetkili Servislerinde; Renault Fix Servis Paketleri ve Elf motor yağlarında %20 indirim (ön cam hariç), 4 Yaş ve üzeri araçlarda %25 indirim ve Worldcard, Bonus Card, Maximum Karta 6 taksit imkanı bulunuyor. Tüm bu fırsatların yanısıra 4 adet Goodyear lastik alana bisiklet hediyesi, 4 adet Michelin lastik alana 100 TL’ ye kadar Migros çeki hediyesi de veriliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı