Buradasınız
Home > Güncel > Renault’dan Mayıs Kampanyası

Renault’dan Mayıs Kampanyası

Renault, Mayıs ayında müşterilerine, satın alacakları tüm binek modellerde ve Yeni Kangoo Multix modelinde cazip fırsatları birarada sunuyor.

Mayıs ayında Renault müşterileri “Şimdi Al, Eylül’de Öde”, “Dosya Masrafı Yok” ve “düşük faiz oranı” avantajlarından tek bir kampanyada faydalanıyorlar.

Bu kampanya dahilinde kredi kullanan müşteriler, Mayıs ayında satın alacakları tüm binek modeller ve Yeni Kangoo Multix modeli için ilk taksit ödemelerini Eylül 2011’de ödemeye başlama fırsatına sahip oluyorlar.

Dosya masrafı olmayan, 3 ay taksit ertelemeli ve 12 ay vadeli 20 bin TL krediye yüzde 0,66 faiz oranlı bu kampanya dahilinde tüketici, yepyeni bir Renault sahibi olma şansına sahip oluyor.

Kampanya dahilinde Clio HB 1.2 29 bin 50 TL, Megane HB 1.6 Expression 37 bin 950 TL ve Fluence 1.6 Extreme 39 bin 500 TL fiyatlarla satışa sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı