Buradasınız
Home > Güncel > Renault ve Dacia’dan Büyük İndirim

Renault ve Dacia’dan Büyük İndirim

4 Yaş ve üzeri tüm Renault ve Dacia araç sahiplerinin otomobillerini şimdiye kadar hiç yapılmamış bir indirim oranından ve diğer avantajlardan faydalandırmak amacıyla  24 Ocak – 19 Şubat 2011 tarihleri arasında “4 Yaş ve Üzeri Araç Kampanyası” gerçekleştiriliyor. Bu sayede garanti süreleri dolmuş müşterilere, yılın ilk aylarında araçlarının bakım ve onarımlarını yaptırmaları için önemli bir fırsat sunuluyor.

Bu kampanya ile Renault yetkili servislerinde, Renault araç sahiplerine, Renault Fix Servis Paketleri ve Elf motor yağlarında yüzde 30 indirim, Worldcard, Bonus Card ve Maximum Karta 6 taksit, ücretsiz check-up avantajından yararlanıyor. Ayrıca kampanyaya katılan tüm müşterilere Polar Yelek hediye ediliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı