Buradasınız
Home > Güncel > Renault Trucks’da Bakım Fiyatları Sabit

Renault Trucks’da Bakım Fiyatları Sabit

Renault Trucks, Renault Premium araçlarda 550 TL ve Renault Midlum araçlarda 330 TL ‘den başlayan fiyatlarla bakım kampanyası başlattı.

Sabit bakım kampanyası fiyatları tüm Renault Trucks bayilerinde 30 Haziran 2011 tarihine kadar geçerli olacak.

Renault Trucks Oils yağlarının ve tüm işçilik maliyetlerinin dahil olacağı kampanyadan yararlanan sürücülere bir de Renault Trucks şapkası hediye edilecek.

Kampanya hakkında Renault Trucks Türkiye Müşteri Hizmetleri Direktörü Serkan Karataban “Müşterilerimizin araçlarının bakımlarını Yetkili Servislerimizin sunduğu hizmet kalitesi ve orijinal parça fiyat avantajlarını kullanarak gönül rahatlığıyla yaptırmaları için, bakım maliyetlerimizi kampanyamız süresince sabitledik. Bu süre boyunca müşterilerimiz Midlum araçlarına 330 TL’den, Premium araçlarına da 550 TL’den başlayan fiyatlarla bakım yaptırabilecekler. Bu kampanya ile müşterilerimiz Yetkili Servislerimizde sunduğumuz diğer ayrıcalıkları da yakından gözlemleyebilecekler” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı